Модні стрижки для жінок після 40

Після 40 важливо не тільки підібрати модну і стильну стрижку, але й відчувати себе комфортно і привабливо, елегантно та свіжо.

Стрижка повинна приховувати вікові зміни, візуально коректувати недоліки зовнішності, володіти омолоджуючим ефектом.

У чому переваги правильно підібраної стрижки після 40?

  1. У простоті догляду.
  2. Можливості експериментувати з різними варіантами укладання.
  3. З мінімальними витратами часу на догляд за зачіскою.
  4. Можливістю якомога рідше фарбувати кінчики, що відросли.

Жінкам варто розуміти, що з віком змінюється структура волосся. Воно стає тоншим і рідшим. Тому, для створення красивої зачіски не обійтися без фену, плойки, пінки і лаку для волосся.

Правила вибору стрижки для жінок після 40

Жінкам з трикутною формою обличчя варто уникати стрижок, де відкриті вуха та проведене філірування в області скронь. Рекомендуються зачіски з закритими волоссям вушками і об’ємною часткою в області верхівки.

Жінкам з повним обличчям і наявністю щічок бажано вибирати стрижки з пасмами в області обличчя. Можна зупинити свій вибір на асиметричних стрижках. Можна вибрати стрижку з короткою верхівкою, яка візуально подовжить обличчя.

Жінкам, у яких мужні риси обличчя, “важке” підборіддя або довгий ніс, категорично не рекомендується зачісувати волосся назад. Це додасть образу грубого вигляду.

Краще зробити жіночну зачіску каре або боб-каре.

Худорлявим жінкам не дуже підійде ультракоротка стрижка. Можна отримати образ хлопчика. Якщо ж хочеться зробити коротку зачіску, придивіться до подовженої стрижки піксі. Найкраще вибирати асиметрію.

Оригінальні варіанти стрижок

Асиметрія

Асиметричні стрижки виглядають на жінках після 40 дуже ефектно. Їх плюс в тому, що вони підходять під будь-яку форму обличчя. З їх допомогою можна легко приховати вікові недоліки.

Для даного виду стрижок не існує єдиних канонів. Тут можуть бути плавні або різкі переходи, наявність подовжених або коротких чубчиків. Достатньо просто підібрати такий варіант, який підходить під вашу зовнішність і стиль.

Рвані пасма

Вистригання волосся проводять ножицями для філірування. Для таких стрижок характерний додатковий об’єм. Образ стає жіночним і одночасно отримує нотку недбалості.

Їжачок

Ультракоротка стрижка, яка підходить жінкам з овальною формою обличчя, трішки худорлявим і з витонченою шиєю. Стрижка дуже зручна, не вимагає укладання, а виглядає оригінально.

Читайте також: Стильні та жіночні зачіски на довге волосся, які підійдуть усім без виключення


Не пропустіть