Дружина Анатолія Анатоліча показала, як виглядає за місяць після третіх пологів

Дружина відомого шоумена Анатолія Анатоліча вирішила похизуватись фігурою за місяць після третіх пологів. Нещодавно Юлія Бойко стала багатодітною мамою. Вона народила коханому синочка.

Проте, відразу після пологів жінка активно зайнялась схудненням. На сторінці в Instagram вона опублікувала короткий ролик, в якому продемонструвала розкішне тіло.

Дружина Анатолія Анатоліча позує перед дзеркалом та хизується стрункими формами тіла. Перед камерою Юлія Бойко постала в обтислих сірих лосинах та топі чорного кольору.

Волосся жінка зібрала в пучок, а на обличчя не стала наносити косметику. Розкішне тіло багатодітної мами оцінило багато шанувальників. За їхніми словами, після третіх пологів жінка має чудову фігуру.

Фани неабияк пишаються досягненням жінки та зичуть їй лише всього найкращого. Також ролик Юлії прокоментував її коханий чоловік. Анатолій Анатоліч пожартував, що після пологів зайву вагу набрала не дружина, а він.

Сама ж жінка повідомила, що теж задоволена результатом свого схуднення за місяць після пологів. Однак, за її словами, щоб мати ідеальну фігуру, потрібно ще довго над собою працювати.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ЮЛА (@yulattt)

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко похизувалась апетитними формами в купальнику


Не пропустіть