У весільній сукні Аліна Гросу спантеличила фанів планами на майбутнє

Відома українська співачка Аліна Гросу неабияк заінтригувала мережу. На сторінці в Instagram знаменитість запостила ролик, в якому приміряє розкішні весільні сукні.

За словами зірки, не так давно вона побувала у весільному салоні своєї тітки. Саме там Аліна Гросу приміряла розкішні сукні, уявивши себе справжньою нареченою.

А ще артистка неабияк спантеличила мережу своїми планами на майбутнє. У дописі вона повідомила, що замислюється над відкриттям власного салону весільних суконь. Також Аліна Гросу поцікавилась в шанувальників, яка сукня їм подобається найбільша.

Фани відразу прокоментували ролик співачки, засипавши її компліментами. Вони повідомили, що у будь-якій сукні, які приміряла артистка, Аліна Гросу має бездоганний вигляд. Фоловери оцінили зовнішній вигляд співачки й залишили у коментарях багато приємних слів.

Свій образ Аліна Гросу доповнила красивою зачіскою та ніжним макіяжем. А ще артистка додала, що саме в сукнях з магазину тітки вона виходила заміж за російського бізнесмена Олександра Комкова.

Читайте також: Володимир Остапчук провів екскурсію своїм будинком


Не пропустіть