Дружина Володимира Остапчука показала, як коханий та друзі привітали її з днем народження

Дружина Володимира Остапчука повідомила фанам чудову новину. За її словами, 10 жовтня Христина Горняк відсвяткувала день народження. В Instagram-stories нотаріусиня запостила багато світлин, показавши, які привітання отримала від коханого та друзів.

За словами жінки, вона зовсім не підозрювала, що Володимир Остапчук готує для неї справжній сюрприз. Телеведучий заздалегідь підготувався до святкової події. Шоумен домовився з батьками коханої й опівночі вони всією родиною почали вітати Христину.

Володимир Остапчук приготував для коханої багато повітряних кульок та вручив їй святкове тістечко. Христина Горняк була приємно вражена від такого привітання. Вона отримала багато позитивних емоцій та щасливою лягла спати.

Зранку іменинницю вітали вже її друзі. Вони з’явились у святковому вбранні й почали танцювати та співати для Христини Горняк.
А ще дружина Володимира Остапчука похизувалась коштовним подарунком. Вона показала красиву каблучку з білого золота, про яку давно мріяла.

За словами Христини Горняк, такий подарунок жінка отримала від мами. Шанувальники теж долучились до щирих привітань, засипавши іменинницю приємними словами. Вони побажали їй завжди бути такою красивою, мудрою та щирою.

Читайте також: Ігор Кондратюк прокоментував інтерв’ю Ані Лорак про гастролі в Росії


Не пропустіть