Взуттєві тренди на холодний сезон 2021/2022

Які тренди осінньо-зимового взуття очікують нас вже в цьому сезоні, ми розповімо в цій статті. Залишайтеся з нами, тут ви дізнаєтеся, яку модель взуття вибрати, щоб виглядати на всі 100% в холодну пору року.

Чоботи

Чоботи в цьому сезоні представлені в найрізноманітніших стилях. Масивні на тракторній підошві, високі мінімалістичні на плоскій, а також жіночні з гострим носом і на підборах – ось такий великий вибір очікує нас в осінньо-зимовому сезоні. У пріоритеті будуть моделі виконані як з гладкої, так і зі шкіри під рептилію в різних благородних відтінках.

Платформа

Зверніть увагу, що восени 2021 року на першому місці буде взуття на громіздкій тракторній підошві. Цей варіант додатково зігріє вас в холодну погоду, а також додасть певної стилістики будь-якому осінньо-зимовому образу.

Ковбойський стиль

У сучасних тенденціях чітко простежується ковбойський стиль. Перед вами наочні приклади стильного взуття з натуральної замші і шкіри, на незвичайних за формою підборах і з загостреним носом – все в дусі фільмів про дикий захід. Ви навіть не можете собі уявити, скільки виразних по стилістиці луків можна скласти з трендовими черевиками в ковбойському стилі.

Кольорова платформа

Сучасні тенденції не перестають нас приємно дивувати. На черзі яскрава контрастна підошва. Стилісти вирішили усіма можливими і неможливими способами прикрасити цю осінь і зробити її такою, що запам’ятовується.

Ланцюги та шнурівка

Взуття зі шнурівкою і громіздкими ланцюгами не збирається залишати топові рядки в модній індустрії.

Стьобане, дуте взуття

Сльота, бруд, калюжі – осінньо-зимова “картина”, яку ми будемо спостерігати не один місяць. Щоб гідно виглядати навіть в негоду достатньо купити практичне дуте стьобане взуття і сміливо ходити в ньому по осінньому місту.

Челcі

Не хочете експериментувати з новинками, віддавайте перевагу практичним і комфортним черевикам Челсі. Завдяки цій стильній парі взуття, ви будете із задоволенням створювати осінньо-зимові луки.

Комбіноване взуття

Кутюр’є продовжують нас дивувати, на цей раз ми бачимо комбіновані стильні черевики. Це нове віяння сучасної моди додасть відсутньої родзинки вашому гардеробу.

Читайте також: Антитренди 2021: 6 речей, які вийшли з моди, і чим їх замінити


Не пропустіть