У сім’ї Андрія Джеджули сталося горе

Відомий актор та шоумен Андрій Джеджула поділився з фанами трагічною історією. Чоловік повідомив, що в його родині сталося горе. За словами шоумена, він втратив батька. Про це Андрій Джеджула повідомив в соцмережі Instagram. Він опублікував світлину батька та розсекретив причину його смерті.

Актор зізнався, що майже два роки тому його батьку діагностували рак мозку. Лікарі заявляли, що чоловік не проживе і року. Однак, рідній людині Андрія Джеджули вдалося побути біля сина ще два роки. Також шоумен повідомив, що через ускладнення від коронавірусу його батько пішов з життя набагато раніше.

Андрій Джеджула розповів, якою була його рідна людина. За словами шоумена, він дуже любив свого батька. Після смерті мами актор ще більше з ним зблизився.

Андрій Джеджула заявив, що батько завжди був справедливим та вчив ніколи не здаватись. Він неабияк вдячний рідній людині за мудрі поради й підтримку.

Наразі шоумену дуже важко усвідомлювати, що його батька більше немає. Проте, чоловік впевнений, що рідна людина потрапить в рай, адже батько Андрія Джеджули помер на Різдво. Фоловери висловили щирі співчуття та підтримали актора добрими словами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Андрей Джеджула (@djedjula)


Не пропустіть