Монатик випадково зустрів сім’ю Влада Ями на відпочинку в Маямі

Багато зірок українського шоу-бізнесу проводять новорічні свята в теплих краях. Відомий артист Монатик теж відправився за кордоном з сім’єю. Наразі чоловік перебуває в Маямі.

Там подружжя чудово проводить час та насолоджується довгоочікуваною відпусткою. Нещодавно співак поділився з фоловерами новими кадрами. В Instagram-stories Монатик запостив кадри, на яких позує з Владом Ямою та його дружиною.

Річ у тім, що виконавець випадково зустрів сім’ю хореографа на відпочинку в Маямі. Як виявилось, Влад Яма теж відправився у відпустку в теплі краї. Зіркові друзі відразу зробили спільне фото.

Перед камерою Монатик постав у стильній сорочці з короткими рукавами. Поруч біля нього позує дружина Влада Ями, яка обіймає хореографа, та Ірина Монатик.

Всі знаменитості демонструють щасливі усмішки та мружать очі від спекотного сонця. Також Монатик заявив, що не очікував побачити сім’ю Влада Ями на відпочинку в Маямі. Однак, виконавець неабияк радий цій зустрічі.

Фоловери засипали зірок українського шоу-бізнесу компліментами та побажали їм чудово відпочити в Маямі. А ще, за словами фоловерів, сім’я Влада Ями та Монатика мають чудовий вигляд на відпочинку.


Не пропустіть