Табу для пишних жінок: 5 невдалих зимових речей

Повнота – не проблема, якщо вона не шкодить здоров’ю. Сучасна мода практично не обмежує повних жінок у виборі одягу, взуття та аксесуарів. Але все ж таки є кілька зимових речей, від яких пишечці краще відмовитися, щоб не поставити пляму на власній модній репутації.

Короткий пуховик

Короткий і досить громіздкий пуховик “ділить” фігуру навпіл, підкреслює розкішні стегна. На дамі плюс-сайз модель укороченого крою погано виглядатиме з будь-яким «низом». Чи будуть це широкі штани або скінні – не має жодного значення.

Пишнотілим дівчатам зовсім не обов’язково відмовлятися від теплих стьобаних пуховиків. Головне, зупинитись на довжині міді.

Об’ємний светр із довгими рукавами

Об’ємні речі в цілому не найкраще рішення для пампушки, вони сильно спотворюють силует та його пропорції. Так, светр із фактурною в’язкою та довгими рукавами робить фігуру тяжкою. У такій моделі верхня частина тіла здаватиметься неосяжною, а весь зимовий сет диспропорційним.

Кюлоти

Укорочені штани ідеально підходять худеньким, а жінкам з пишними стегнами необхідно бути обережніше з цим предметом гардеробу. Щоб досягти ідеальної посадки, потрібно правильно підібрати взуття та колір одягу. Важливо уникати контрастних поєднань. Колоти, які не доходять до щиколотки візуально вкорочуватимуть фігуру.

Светр в горизонтальну смужку

Ні для кого не секрет, що смугастий принт має виражену моделюючу функцію і пишнотілі красуні цим успішно користуються. Але йдеться про вертикальну смужку, а не про горизонтальну. Светр у горизонтальну смужку, навпаки, “розширює” верхню частину образу і ще більше повнить.

Джемпер із люрексом

Здавалося б, як люрексова нитка, вплетена в джемпер, може зашкодити володарці розкішних форм? Може. Одяг з характерним металевим блиском відбиває світло і буквально розширює простір навколо себе, що робить акцент на повноті жінки. В даному випадку, від “повноцінного” ефекту не застрахує навіть темно-сірий колір.


Не пропустіть