Тіна Кароль спантеличила своїм незвичним шпагатом

Одна з найпопулярніших артисток в українському шоу-бізнесі Тіна Кароль не перестає дивувати мережу своєю гнучкістю. Відомо, що зірка активно займається спортом. Вона дуже часто відвідує спортзал й показує ролики з тренування.

Завдяки спорту та правильному харчуванню Тіна Кароль має бездоганну фігуру. Нещодавно вона похизувалась відмінною розтяжкою. Співачка продемонструвала незвичний шпагат та неабияк спантеличила фоловерів. Світлиною зірка поділилась в соцмережі Instagram.

Перед камерою 36-річна Тіна Кароль постала у стильному спортивному костюмі. Вона одягнула обтислі лосини та топ. Волосся артистка зібрала в пучок. На світлині Тіна Кароль хизується розтяжкою, напівлежачи на підлозі. Своїми долонями жінка доторкнулася до розвернутих стоп.

Величезна кількість юзерів відразу прокоментувала світлину співачки. Фоловери зізнались, що були приємно вражені, коли побачили шпагат Тіни Кароль. За їхніми словами, в жінки ідеальна розтяжка.

Шанувальники неабияк пишаються артисткою. Для них Тіна Кароль є справжнім прикладом. Фоловери похвалили знаменитість за складний шпагат, засипавши безліччю компліментів.


Не пропустіть