Юрій Горбунов показав, як веселиться на пляжі в теплих краях

Відомий український продюсер, актор та телеведучий Юрій Горбунов продовжує насолоджуватись чудовим відпочинком в теплих краях. Новий рік чоловік відсвяткував у засніженому Буковелі, а на Різдво відправився до океану.

Свою відпустку Юрій Горбунов проводить з коханою дружиною. Нещодавно він потішив юзерів кумедним роликом, який опублікував на сторінці в Instagram.

Телеведучий запостив відео, де нібито телепортується із зими в літо. Спочатку Юрій Горбунов постав перед камерою біля новорічної ялинки, а потім опинився на пляжі з кокосом в руці. Актор потішив фоловерів кумедним танцем, який продемонстрував на тлі океану.

В ролику 51-річний Юрій Горбунов постав в одних шортах та сонцезахисних окулярах. Він засвітив оголений торс та продемонстрував кумедні рухи. А ще телеведучий показав нереально красивий краєвид в теплих краях.

Фоловери оцінили ролик Юрія Горбунова та засипали його великою кількістю приємних слів. Юзери побажали подружжю чудово провести відпустку за кордоном та щасливими повернутись додому.

А ще шанувальники назвали телеведучого справжнім мачо. Вони заявили, що у 51-річному віці Юрій Горбунов має розкішний зовнішній вигляд.


Не пропустіть