Творці популярного тревел-шоу “Орел і решка” розлучилися після 20 років шлюбу

Автор популярного в Україні та за її межами тревел-шоу “Орел і решка” Олена Синельникова повідомила своїм шанувальникам неприємну новину. Продюсерка та її чоловік Євген вирішили розлучитися після 20 років спільного життя у шлюбі.

Про це жінка повідомила журналістам програми “ЖВЛ”, які завітали до неї в гості.

Сьогодні подружжя виховує спільного сина Олексія, якому вже виповнилося 9 років. Синельникова вважає, що вони з Євгеном зустрілися саме для того, щоб подарувати світу такого чудового малюка. Але, наразі, їхні стосунки себе вичерпали.

Основною причиною розлучення Олена вважає те, що вони з Євгеном занадто рано одружилися. Вони познайомилися проходячи практику від Київського інституту культури. Чоловік так закохався в дівчину, що одразу запропонував їй вийти заміж. На той момент Євгену було всього 18 років, а Олена була старша від нього на 2 роки.

Крім цього, жінка наголосила, що всі, хто має якесь відношення до “Орла і решки” та більш менш тривалі стосунки, розлучається. Але Синельникова не падає духом та вважає себе завидною нареченою, у якої ще все життя попереду. Вона знову хоче закохатися та створити нову сім’ю. Жінка вважає, що саме зараз вона готова до цього.

Також Олена зізналась, що не хоче усе своє майбутнє пов’язати з телебаченням. Вона прагне реалізувати себе в сфері туризму, і її майбутній чоловік повинен бути для неї партнером не тільки по житті але й в бізнесі.

Читайте також: Дмитро Дікусар відверто розповів про почуття до Олени Шоптенко та про болісний розрив


Не пропустіть