Олександр Ягольник розповів, чому йому не вдалося зберегти стосунки з Наталею Могилевською

Олександр Ягольник, який є відомим українським продюсером, вирішив розповісти в яких стосунках перебував з Наталією Могилевською. У програмі “Життя відомих людей” він зізнався, що дуже сильно кохав співачку. Саме за допомогою Олександра Ягольника Могилевській вдалося стати такою популярною. За словами продюсера, він допоміг жінці зрозуміти, що потрібно співати для народу.

Також чоловік зізнався, що це було кохання з першого погляду. Олександр Ягольник уявляв своє майбутнє лише з Могилевською. Також продюсер розповів, що його батьки дуже любили артистку. Через деякий час чоловік запропонував своїй обраниці жити разом. Наталія Могилевська погодилась. Проте, зберегти стосунки парі так і не вдалося.

Олександр Ягольник, навіть, запропонував Могилевській одружитися. Проте, жінка відмовила. Коли пара розпочала розмову про гроші, то чоловік зрозумів, що ніколи по-справжньому не знав Наталію. Через деякий час закохані розійшлися. Він викинув каблучку в озеро й розпочав нове життя.

Проте, чоловіку до цього часу не вдалося забути артистку. Він повідомив, що колись був готовий віддати життя за свою кохану. Зараз в Олександра є донька, якою він дуже пишається. Проте, коханої жінки поруч з ним немає. Олександр Ягольник так і не зміг забути своє перше кохання.

Читайте також: Дмитро Дікусар відверто розповів про почуття до Олени Шоптенко та про болісний розрив


Не пропустіть