Тренди літнього сезону 2021, які на думку дизайнерів залишаться актуальними надовго

Мода циклічна, тренди змінюють один одного зі швидкістю світла. Кожного сезону ми спостерігаємо безліч варіантів, які втрачають і набирають популярності. Тим не менше, не варто звертати увагу тільки на тренди, носіть те, що вам подобається. Пропонуємо вашій увазі шість тенденцій літнього сезону 2021, які за прогнозами дизайнерів залишаться актуальними і затребуваними надовго.

Ретро-принти

Сьогодні дуже популярними є прикраси з бісеру але на думку дизайнерів вони скоро почнуть втрачати свої позиції. Проте, ретро-принти – ще одна популярна тема. Ці веселі квіткові мотиви володіють серйозною стійкістю і будуть актуальними ще довгий час.

Вирізи

Вирізи дуже швидко стали популярними і ця тенденція подобається абсолютно всім. Найбільш затребувані – з відкритою спиною. Сукні та блузки з вирізами на спині виглядають жіночно і елегантно. Згодом ця тенденція стане тільки кращою.

Яскраві кольори

Принт «тай-дай», який вже кілька сезонів справляє на жіночу половину людства неабияке враження, потроху починає втрачати свої позиції. Навпаки, яскраві і насичені кольори, які так популярні в цьому сезоні будуть актуальні ще довгий час.

Плісировані футболки і блузки

Тенденція, яка здається більш короткостроковою, – це шаховий принт. Вона завжди буде повертатися в моду і деяким вона вже набридла. Однак, тренд, який на погляд дизайнерів затримається надовго – плісировані блузки та футболки. Така тканина виглядає дорого і елегантно.

Зав’язки

В даний час спостерігається відродження тенденцій 2000-х років, але не всі вони так затребувані. Зав’язки – тренд, який зараз дуже популярний і з кожним днем ​​все більше і більше набирає обертів. Вони безумовно залишаться актуальними ще довгий час, у різноманітних версіях.

Жилети

У тому, що жилети залишаться надовго, сумнів немає. Це просто класика і дійсно може бути універсальним предметом. З ними можна створювати позачасові образи для абсолютно різних випадків.

Читайте також: Тренди осені 2021, які вже зараз користуються популярністю


Не пропустіть