Нікіта Добринін відверто розповів про партнерські пологи з дружиною

Відомий радіоведучий Нікіта Добринін, який не так давно вперше став батьком, вирішив відверто розповісти про партнерські пологи з коханою дружиною. Шоумен неймовірно щасливий, що Даша Квіткова народила йому сина.

Протягом усієї вагітності чоловік підтримував кохану й завжди був поруч. Молоді батьки ретельно готувались до найважливішого моменту в їхньому житті.

На своїй сторінці в Instagram Нікіта Добринін відверто розповів, як наважився на партнерські пологи. За словами чоловіка, таке рішення він прийняв самостійно.

Однак, спочатку радіоведучий дуже вагався. Нікіта Добринін не до кінця розумів, яка буде його роль на пологах. Проте, коханий Квіткової все-таки вирішив бути поруч з дружиною в такий важливий момент.

Чоловік поділився своїми враженнями від партнерських пологів. Він повідомив, що зовсім не шкодує про своє рішення. За словами Добриніна, після народження сина його почуття до дружини лише збільшились.

Чоловік постійно тримав за руку Квіткову під час пологів, робив їй масаж та не відходив ні на крок. Він дуже пишається мамою своєї дитини.

А ще радіоведучий щиро рекомендує чоловікам обов’язково бути присутнім на партнерських пологах.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin)

Читайте також: Олена Кравець з’явилась на сцені з поламаною ногою


Не пропустіть