Колишній наречений Енн Гетевей розповів, чому акторка так раптово розірвала заручини

Енн Гетевей і Рафаело Фольєрі були однією з найкрасивіших пар нульових. Вона – голлівудська зірка, а він – багатий італієць, який дуже кохав та обдаровував її найдорожчими подарунками. Однак їх бурхливий роман закінчився в одну мить, і тепер Фольєрі згадує, як насправді все відбулося.

«Мені було 25 років, коли ми познайомилися. Разом ми провели багато щасливих днів, і я думав, що так буде завжди», – зізнався Фольєрі в недавньому інтерв’ю DailyMail. Рафаело Фольєрі заарештували в 2008 році за звинуваченням у шахрайстві. За його словами, в ту ніч актриса зателефонувала йому зі знімального майданчика, і вони обговорювали, як саме вона буде добиратися додому.

«Останніми словами Енн було: «Я буду любити тебе вічно», і ми закінчили розмову. Це було о 2 годині ночі 24 червня 2008 року. О 6 ранку мене заарештували. Я більше ніколи не розмовляв з Енн», – сказав італієць.

Через багато років бізнесмен зізнався, що не тримає зла на колишню кохану, однак журналісти DailyMail стверджують, що це не так і образа написана у нього на обличчі.

«Вона ніколи не писала мені, не підтримувала мене. Але я думаю, вона прийняла правильне рішення. Врятувати власну кар’єру для неї було важливіше», – зізнався Фольєрі.

Нагадаємо, що пара була разом чотири роки, і вся світська еліта чекала офіційної звістки про заручини. Однак Рафаело Фольєрі звинуватили в розкраданні 50 мільйонів доларів, пожертвуваних в Фонд допомоги католицьким церквам, співзасновником якого, до речі, була і сама Енн Гетевей. Фольєрі посадили на 4 роки, а Гетевей в 2012 році вийшла заміж за дизайнера ювелірних прикрас Адама Шульмана, в шлюбі вона народила йому двох синів.

Читайте також: Дружина Андрія Джеджули вперше показала обличчя донечки Аделіни


Не пропустіть