Адель спровокувала чутки про роман з агентом Леброна Джеймса

Минулих вихідних 33-річна співачка відвідала п’ятий матч фінальної серії НБА, в рамках якого «Фінікс Санз» програли «Мілуокі Бакс». Адель вкрай рідко з’являється на публіці, тому кожен її вихід у світ неодмінно стає спекотною темою для обговорення в мережі. Цього разу шанувальники зірки обговорювали не тільки її стильний образ, але й супутника: на трибуні поруч з виконавицею сидів 39-річний Річ Пол, мультимільйонер і агент Леброна Джеймса.

Після гри коментатор ESPN проговорився в своєму подкасті, що Адель і Пола пов’язує щось більше, ніж дружні стосунки, і що їх появу на матчі НБА можна вважати дебютним виходом у світ. Знаменитості нічим не видавали своїх почуттів, розуміючи, що знаходяться в центрі загальної уваги. Правда, Адель не приховувала своїх емоцій, вболіваючи за “Фінікс”. Реакція співачки на епічність слем-данк гравця іншої команди навіть стала об’єктом для жартів в соцмережах.

«Найшаленіше реальне фото, яке виглядає як фотошоп», – пожартував один з користувачів твіттера, прикувавши увагу до вражаючого кадру і реакції власниці «Греммі», розуміючи, що «Мілуокі Бакс» перемагають.

Раніше в мережі неодноразово з’являлися чутки про те, що Адель зустрічається зі своїм давнім другом, репером Скептою. Зірок часто бачать разом, але вони ніяк не коментують свої взаємини. У минулому році виконавиця дала чітко зрозуміти, що її серце вільне.

Читайте також: Після розриву стосунків з Еллертом Ксенія Мішина відправилась на відпочинок


Не пропустіть