Тренди осені 2021, які вже зараз користуються популярністю

Хоча на вулиці тільки середина літа, наша увага вже зосереджена на осінніх колекціях і надихаючих тенденціях, які ось-ось опиняться в центрі уваги. Під час зміни сезону багато жінок готують свій гардероб і оновлюють його. Є кілька нових тенденцій, у яких на думку дизайнерів є увесь потенціал стати дуже популярними. Що це за тенденції? Про це читайте нижче.

Багатошарові образи з нейтральними відтінками

Напрямок, який вже подобається більшості – багатошарові образи з нейтральними відтінками. Наприклад, водолазка з сорочкою, пальто і брюки – все такого ж відтінку. Ще краще буде виглядати, якщо вибирати моделі оверсайз.

Бузковий колір

Осіння тенденція, яка вже зараз користується попитом – бузковий колір. Кращий вибір – осінній светр або кардиган, виконаний в цьому відтінку. Це не типовий осінній колір, він виглядає цікавіше і «свіжіше», ніж рожевий або червоний. А також набагато яскравіше, ніж стандартні коричневі відтінки.

Жилети

Кожного сезону дизайнери пропонують нашій увазі одну-дві тенденції, які натхненні чоловічим стилем. Восени 2021-2022 це будуть жилети. Особливо добре вони виглядають з широкими штанами, саме так їх носить Кендалл Дженнер.

Насичені відтінки

Багато жінок з нетерпінням чекають можливості використовувати яскраві насичені відтінки і унікальні поєднання кольорів цієї осені, а не сірі або чорні.

Вільні блейзери

Раніше усі носили приталені піджаки, пошиті ідеально по фігурі. Але останнім часом більшість віддає перевагу моделям вільного крою, які виглядають невимушено. Так образи будуть виглядати більш сучасними.

Читайте також: Головні тренди літа 2021: модні варіанти одягу та взуття


Не пропустіть