Тренди дизайну нігтів 2022 року

Тренди мінливі, і щороку з’являється щось нове, незвичайне та неординарне. Манікюр теж підвладний моді, тому всі жінки, хто стежить за станом своїх нігтиків, відстежують тенденції та розробки майстрів та дизайнерів.

Пропонуємо розглянути варіанти, які будуть актуальні у сезони 2022-2023 років.

Топові тренди в манікюрі і що можуть запропонувати нам майстри

З урахуванням останніх розробок дизайнерів з надання нігтикам незвичайних форматів та новинок, які з’являються практично щодня, можна легко знайти своє унікальне покриття.

Деякі жінки віддають перевагу класичним дизайнам, а ось інші постійно шукають щось нове, і обидві категорії можуть зацікавити останні тенденції в манікюрі.

Гелевий френч

Нововведення полягає в тому, що кінчики оформляються прозорим лаком з ледь помітним малюнком або орнаментом.

Виглядає це досить вишукано та оригінально. Такий манікюр буде цілком доречним на роботі з серйозним дрес-кодом і на святковій вечірці.

Візерунок на нігтях виконується у вигляді листків або квітів у пастельній палітрі, що буде помітно лише при близькому розгляді. Також можна використовувати для прикрашання кінчиків нігтів смужки та геометричні малюнки.

Текстура

Ще один спосіб надати своїм нігтикам виразності та оригінальності. В тренді мармуровий манікюр, техніка лиття та всі природні фактури.

Це може бути покриття з імітацією кори дерева, джинсової тканини та вовни, об’ємні візерунки квітів та пір’я.

Колір, можна використовувати різний і вибирати виходячи із ситуації: для повсякденного життя або святкового заходу.

Пастельна палітра із золотом

Яка ж жінка не любить дорогий метал, який надає манікюру особливого статусу. Поєднання нюдового покриття та золота – це один з найкращих тандемів.

На тлі молочного, рожевого або бежевого кольору благородний метал може бути у вигляді невеликих вкраплень або прикрашати кілька пальчиків на руках. Золота багато не буває, тому вибір кількості за вами.

Багатошаровий стемпінг

Оригінальна техніка нанесення малюнків та орнаментів цілком доступна модницям, щоб виконати її в домашніх умовах. Достатньо мати основу на нігтях та обраний сюжет для нанесення, що закріплюється прозорим покриттям.

Багатошаровий стемпінг може включати елементи дизайну з фольги, але і без блискучих вкраплень він виглядає ефектно.

Графіка

Ніколи не втратить своєї актуальності, адже саме геометричні фігури створюють у манікюрі неординарність та ексклюзивність. За допомогою графіки можна прикрасити кожен нігтик унікальним малюнком, який не повторюватиметься.

При виборі кольору основи краще орієнтуватися на пастельні або нюдові тони, які не втрачають своєї популярності вже кілька сезонів.


Не пропустіть