Роман Сасанчин розчулив фоловерів кадром з дружиною та крихітною донечкою

Відомий український артист Роман Сасанчин не перестає тішити фоловерів зворушливими кадрами з маленькою донечкою. Молоді батьки насолоджуються новим статусом та радіють появі малюка.

Нещодавно Роман Сасанчин розчулив мережу новими світлинами з дружиною та крихітною донечкою. Фото він запостив на сторінці в Instagram.

Перед камерою виконавець постав у синьому худі та сірих джинсах. На фото він позує з коханою дружиною на тлі ялинки та тішиться малечі. Іванна з’явилась перед камерою у домашньому костюмі сірого кольору. Новоспечена мама тримає на руках маленьку донечку та мило усміхається.

Дружина Романа Сасанчина не може натішитись появі первістка. У дописі артист повідомив, що неабияк щасливий народженню донечки. На фото він ніжно пригорнувся до своєї коханої та продемонстрував милу усмішку.

Нові світлини виконавця вподобала величезна кількість фоловерів. Вони засипали щасливих батьків безліччю компліментів та приємних слів.

Також фани додали, що Роману Сасанчину та його коханій неабияк личить батьківство. Шанувальники побажали закоханим завжди залишатись такими щасливими та усміхненими

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Роман Сасанчин (@sasanchyn_official)


Не пропустіть