Тренди 2021-2022: наймодніші варіанти стрижок

І так першу позицію серед найпопулярніших і найбільш актуальних стрижок в 2021- 2022 році займає каре. Прямий варіант вже кілька сезонів користується шаленою популярністю і, якщо ви все ще не наважилися в 2020 році, але дуже хотіли, то можна сміливо робити цю стрижку в 2021 році, ви точно не прогадаєте.

Насправді каре може виглядати зовсім по-різному, все залежить від того, як його вкласти. До того ж велику роль відіграє саме зріз волосся і навіть той сантиметр, який ви вирішили все-таки зрізати, або навпаки відростити. У минулому році, якщо пам’ятаєте, особливою популярністю користувалося каре з рівним зрізом.

У 2021-2022 році стилісти нам пропонують трішки урізноманітнити його і додати жіночності за допомогою об’єму, легких хвиль, кучериків, тому, якщо у вас від природи кучеряве волосся таке каре саме для вас.

Також в 2021-2022 році будуть дуже популярними чубчики:

  • прямі,
  • шторки,
  • рвані,
  • короткі або довгі,

тут вже підбирайте під свій тип обличчя. Варіацій модних чубків безліч, особливою популярністю користується варіант, виконаний дугою.

Але пам’ятайте обов’язково про те, що чубчик завжди треба вкладати і потрібно за ним доглядати, в принципі, як і за будь-яким іншим укладанням, просто з чубчиком це ще більше ускладнюється.

А ось стрижка, яка, тільки набирає свою популярність в 2021 році – це Маллет. Головна її відмінність- це різниця довжини волосся спереду і ззаду, а також чубчик, правда наважуються на таку зачіску поки що тільки найсміливіші. В тому числі: Ріанна, Біллі Айліш і Майлі Сайрус.

Але, якщо вам хочеться кардинальних змін, чогось свіжого і цікавого, набридло теж каре, яке практично у всіх, коротка стрижка – саме те, що потрібно, або, наприклад стрижка піксі, яка теж залишається в тренді.

Звичайно, довге та доглянуте волосся це завжди красиво і завжди модно, тільки в 2021-2022 році стилісти радять надати локонам життя і легкості. Тому краще відмовитися від рівних зрізів в одній довжині, на користь легкого каскаду, подовженого чубчика, який можна як підкреслити, так і заховати в довжину, якщо він вам набрид, наприклад.

З приводу довгого волосся, стилісти теж радять не чіплятися саме за довжину, якщо ваші пасма вже втомилися, кінчики січуться і волосся саме по собі далеке від поняття “живе та здорове”, то краще його обрізати і зробити красиву модну стрижку. Якщо вам раптом не сподобається, то завжди можна відростити вже здорове, красиве та блискуче волосся.

Читайте також: Трендові зачіски на літо 2021: 14 модних варіантів


Не пропустіть