Трендовий бордовий манікюр: 15 новинок на осінь 2021

Чарівний, розкішний, елегантний, чудовий – це все про улюблений багатьма бордовий колір у всій пишності його відтінків. Він неймовірно затребуваний восени і вже зараз майстри по нейл-арту щосили творять красу, основою якої є бордові відтінки.

В основі бордового лежать два кольори – червоний і чорний, до яких додаються ті чи інші відтінки. Свою назву цей колір отримав від виноробного регіону на південному заході Франції (Bordeaux в перекладі з фр. мови означає Бордо).

Існує величезна кількість відтінків бордового і кожна модниця визначає для себе, який саме з них вона хоче побачити на своїх нігтях. Найбільш актуальним є:

 • бордовий;
 • темно-кораловий;
 • бургундія;
 • винний;
 • гранатовий;
 • рубіновий;
 • малиновий;
 • вишневий;
 • яскраво-червоний;
 • марсала;
 • сангрія.

Актуальність манікюру в бордових відтінках обумовлюється не тільки його популярністю, але й універсальністю. Цей манікюр однаково затребуваний в будь-який час року і на будь-якому заході. Модною фішкою є чергування текстури покриття – матової і глянсової.

Безумовно, в осінню пору актуальним буде бордовий манікюр з осінніми малюнками – листки, краплі дощу, парасольки, горобина і т.д. Такий дизайн можна зробити як за допомогою простих наклейок, так і вручну. Все залежить від професіоналізму майстра з манікюру та наявності вільного часу.

Чудовим варіантом є матовий однотонний дизайн, який виглядає стильно на нігтях будь-якої форми і довжини. Відсутність додаткового дизайну робить цей манікюр мінімалістичним.

Проте, найбільш затребуваним варіантом є однотонне глянсове покриття – класика в нейл-індустрії, на яку не впливають модні тенденції.

Стильним і привабливим варіантом є градієнтне покриття, з плавним переходом з одного кольору в інший. Як правило, майстри роблять перехід з бордового в червоний, чорний або фіолетовий.

Бордовий колір досить універсальний і легко сприймається поруч з контрастними відтінками. При цьому важливо знайти оптимальний баланс, щоб осінній манікюр не виглядав надто недоладним.

Ще один дизайн, який часто роблять любительки червоного і бордового – це комбінування вищевказаних відтінків в різних варіаціях. Виглядає стильно, свіжо і, не зважаючи на яскравість, по-осінньому.

Додавання флористичних мотивів в останніх сезонах набуло нового, мінімалістичного звучання. Якщо листки, то маленькі, які органічно вписуються в загальний дизайн манікюру. Якщо квіти, то прості і невигадливі.

Безумовно, бордові відтінки у багатьох міцно асоціюються з вином, що дає можливість нейл-майстрам створювати на нігтях своїх клієнток різноманітні малюнки на цю тему.

Бордовий колір подружився в анімалістичним принтом, ставши своєрідною класикою. При цьому зовсім не обов’язково вибирати класичні хижі відтінки, можна комбінувати принт з бордовим кольором.

Французький манікюр “подружився” з відтінками бордового. Така комбінація виглядає повсякденно і в той же час святково, особливо, якщо майстер додав трохи блиску.

В осінніх мотивах незмінно є флористичні мотиви, так як початок осені пов’язаний з листопадом і в’яненням флори. Чудовим варіантом є дизайн, в якому присутнє гармонійне поєднання осінніх відтінків.

Зовсім не обов’язково вибирати дизайн, в якому бордовий колір грає головну роль. Чудовим осіннім варіантом є манікюр, в якому комбінуються як гармонійні, так і контрастні однотонні відтінки.

Мінімалістичні малюнки на бордовій основі – оптимальний варіант для тих, хто не любить яскравий дизайн і при цьому вважає за краще наявність контрастної вставки хоча б на одній нігтьовій пластині.

Розкішні квіти на нігтях останнім часом впали в немилість. Багато нейл-майстрів перейшли до мінімалістичних, максимально простих0 малюнків квітів, в буквальному сенсі цього слова малюється просто контур квітки, без промальовування деталей.

Читайте також: Трендовий манікюр на жовтень 2021: модні ідеї, стильні дизайни, осінній стиль


Не пропустіть