Трендові зачіски лютого 2021: змінюйтесь щодня

Існують жінки, які роблять стильні зачіски та укладки кожного дня, незважаючи ні на що. Якщо ви з їх числа, то ласкаво просимо ознайомитись з нашою сьогоднішньою підбіркою. Пропонуємо вашій увазі 7 трендових зачісок, які легко зробить кожна з вас.

Чисте та гладке довге волосся найлегше перетворити в зачіску за допомогою модного обідка! Вибирайте об’ємний, з вузлом посередині і не дуже тугий.

Трендові пляжні хвилі – не складний варіант укладки, якщо як слід пристосуватися. Ви можете зробити хвилі за допомогою текстуруючого спрею з сіллю або праски. Якщо у вас тонке волосся середньої довжини, цілком вистачить тільки засобу для укладання.

Хвилі, виконані за допоомогою праски виходять більш акуратними і м’якими. Перед використанням стайлера, нанесіть на волосся термозахист і пудру для об’єму біля коріння.

Якщо ви носите короткі стрижки, то знаєте, яким чином їх краще укладати. Піксі з об’ємною потилицею і довгим чубчиком найкраще укласти на один бік, піднявши коріння. Швидка і легка укладка!

Боб і каре – універсальні стрижки, які підходять практично всім. З ними можна робити безліч цікавих зачісок, але якщо вам потрібен швидкий варіант “рано вранці перед роботою”, то укладання на брашінг з мусом для об’єму – ваш варіант.

Для п’ятничної вечірки з друзями виберіть щось стильне і розслаблене. Високий недбалий пучок і декілька пасом біля обличчя. З макіяжем і підходящим одягом образ вийде просто ідеальний.

Замість пучка можна вибрати високий хвіст – ponytail. Гладко зачесане волосся і розпушений хвіст виглядають в стилі ретро, ​​але це сьогодні в моді.

Модні коси продовжують вражати. Тонкі, плоскі або об’ємні, широкі, тугі або розслаблені… Головне, не переборщити з їх кількістю в одній зачісці. Пам’ятайте, тут панує правило – краще менше, та краще.

Дві коси і пучок – стильна модна укладка, яка однаково добре виглядає і на юних школярках, і на більш дорослих дівчатах. Такий варіант плетіння легко навчитися робити самостійно.

Волосся, укладене більше на одну сторону виглядає об’ємніше. Скористайтеся цим прийомом, коли хочете швидко змінити свій зовнішній вигляд без особливих зусиль.

А ви робите зачіски та укладки щодня або тільки в особливих випадках? Діліться в коментарях!

Читайте також: Трендові стрижки для овального обличчя на коротке волосся: 5 варіантів, які вам точно сподобаються


Не пропустіть