Експерти пояснили, чому не можна вискубувати волосся в носі

Кожна з нас прагне виглядати максимально привабливою, а зайва рослинність на обличчі й тілі, погодьтеся, тільки псує зовнішній вигляд. Якщо для боротьби з волоссям на тілі і видимих ділянках обличчя існує безліч способів, то для того, щоб позбутися від підступних волосків в носі, більшості доводиться відчувати надмірні незручності.

Так, багато з нас роблять величезну помилку – вищипують волосся за допомогою пінцета. Спробуємо пояснити вам, чому цього робити категорично не варто.

6 причин, не вискубувати волосся в носі:

По-перше: що вже говорити, це дуже і дуже боляче. По-друге, після подібної маніпуляції ви можете зіткнутися з куди більш неприємною проблемою, а саме вростанням нового волоска під шкіру, що часто призводить до утворення гнійників .

Якщо все це вас не налякало, то задумайтеся: природа не просто так нагородила нас волоссям в носі. Воно виконує захисну функцію, не даючи мікрочастинкам потрапити всередину організму. Однак, якщо ви видалили волосся, то всі мікроби, які осіли біля кореня, миттю потраплять в утворену мікроскопічну ранку.

Крім того, це підступне та ненависне вам волоссячко в носі захищає організм в період грипу і ГРВІ, не даючи вірусам до вас підступитися. Також волосся в носі є своєрідним бар’єром проти токсичного ураження . Адже вже доведено, що у людей, які не видаляють волосся в носі, бронхіальна астма зустрічається набагато рідше, ніж у тих, хто регулярно проводить час з пінцетом біля дзеркала.

І варто врахувати, що найбільш важливу функцію волосся в носі виконує взимку. Так, холодне повітря, проникаючи в ніс, затримується на волоссі, тим самим зігріваючи і оберігаючи слизову оболонку від низьких температур .

Таким чином, з урахуванням всіх факторів, слід уважніше поставитися до цього, здавалося б, незначного питання. І якщо все-таки волосся в носі є причиною дискомфорту, скористайтеся триммером або маленькими ножицями. Однак, якщо самостійно впоратися із завданням вам не під силу, відвідайте косметичний салон, де майстер підбере для вас підходящу процедуру.

Читайте також: Посічені кінчики волосся: 4 дієвих рецепти для лікування і відновлення


Не пропустіть