Трендові зачіски літо 2021: наймодніші варіанти сезону

Сьогодні ми розповімо вам про стильні та прості зачіски на літо 2021!

Недбалі локони

Ця зачіска виглядає дуже стильно і робиться легко. Просто необхідно накрутити маленьку частину пасма в одну сторону, а наступну частину пасма в іншу сторону і так чергувати закрутку протягом усього пасма, а після цього витягнути кінчик, щоб він залишився прямим.

Після того, як ви накрутили все волосся, необхідно прочесати їх пальцями, щоб зачіска дійсно вийшла недбала і зафіксувати її лаком.

Кіски перед обличчям

Наступна зачіска є доволі незвичайною для дорослої людини, але сьогодні вона модна і робиться дуже легко. Кіски попереду обличчя з двох сторін. А тепер секрет, щоб косичка не розпліталася і трималася сама без гумок – накрутіть її на гарячу плойку на 7-10сек!

Мальвінка

Для цього потрібно зібрати волосся з передньої частини голови і зробити хвіст тоненькою резинкою і витягуємо волосся попереду, щоб зачіска виглядала недбало. Головний елемент зачіски – хустка, який можна зав’язати поверх гумки.

мальвінка

Так само можна зробити і другий варіант мальвінки, але тут знадобитися об’ємна велика гумка. Так само збираємо волосся в хвіст з передньої частини голови і зав’язуємо великою гумкою і залишаємо петельку з волосся, яку обв’язуємо гумкою ще раз. Витягуємо пасма для створення об’єму і готово!

Зачіска з крабиками

Крабик – це маленький елемент, який робить зачіску сучасною та стильною.

Відтягуємо волосся назад, ніби хочемо зробити хвіст, беремо посередині пасмо, закручуємо його в джгут і заколюємо крабиком, витягуємо пасма біля обличчя, створюючи легку недбалість. Щоб зачіска виглядала модно, потрібно передбачити для образу стильний одяг.

Низький хвіст

Ця зачіска зараз теж дуже популярна. Щоб вона виглядала красиво можна додати об’єму на маківці (начісувати пасмо зверху). Проділ можна зробити і косим, і прямим, далі робимо хвіст тонкою гумкою біля основи шиї і витягуємо волосся для створення об’єму. Щоб зачіска виглядала дорого можна заховати гумку тонким пасмом волосся, обмотавши її.

Пучок петля

З недбало накручених локонів зав’язуємо хвіст і протягуємо його не до кінця залишаючи петлю. Кінцик, що залишився, закручуємо в джгут, обмотуємо навколо петлі і закріплюємо невидимками. При бажанні можна витягнути недбалі пасма біля обличчя.

Коси

Складні варіанти плетіння кіс вже відійшли на другий план, а легкі навпаки, зараз в тренді. Цю зачіску ми теж робимо з низького хвоста біля основи шиї і з нього плетемо звичайну трьохпрядну косу, залишаємо її щільною і тугою і зав’язуємо резинкою.

Хвіст з гумками

Зав’язуємо середній хвіст (не високо і не низько) і зав’язуємо гумки по всій його довжині відступаючи одна від одної 7-10 см і витягуємо об’єм з кожного елемента хвоста.

Ефект вологого волосся

Це привіт з 90-х. Робимо з допомогою гелю на вологе волосся або на сухе. Така зачіска підходить не всім, але для тих, хто любить експерименти – стане ідеальним варіантом.

Читайте також: Модні стрижки на літо 2021


Не пропустіть