Трендові відтінки волосся на літо 2021

Найголовніші відтінки сезону виглядають натурально, відростають непомітно і пасують абсолютно всім.

Вивчіть наш список, якщо ви вирішили не чекати вигорілих на сонці пасом і довірити зміну іміджу стилістам. На модному прицілі: природність, відблиски і натуральні відтінки блонду.

Абрикосовий блонд

Якщо звичайний блонд набрид, але на кольорові пасма ви не наважуєтеся, вибирайте абрикосовий варіант. Він виглядає дорого і легко одночасно, а помаранчевий підтон круто підкреслює засмагу. Правда, колір примхливий – потрібно оновлювати його кожного місяця, щоб зберегти той самий абрикосовий наліт.

Золото

Холодний блонд і платина – більше не найбажаніші відтінки світлого волосся. Стилісти ратують за природність і пропонують орієнтуватися на відтінки, які існують в природі. І це зручно: більше не потрібен фіолетовий шампунь і боротьба за холодний підтон. Модний блонд переливається пшеницею і золотом.

Тонкі пасма

Це ті ж самі відблиски на волоссі, але пасма виділяються максимально тонкі. Це дозволяє зробити дуже природну текстуру, наче волосся вигоріло на сонці. З такими відблисками локони здаються об’ємнішими і відростають зовсім непомітно.

Темні корінці

Корінці більше не потрібно підфарбовувати – модно, коли вони темніші від загальної маси. А якщо не терпиться отримати трендовий ефект, доведеться їх затемнити у стиліста. Така техніка додає об’єму біля коріння і виглядає дуже натурально.

Кремовий блонд

Ще одна ніжна варіація блонду – кремовий. Ідея в тому, що колір волосся повинен нагадувати збитий вершковий крем. Відтінок виглядає приголомшливо, але вимагає максимального догляду – готуйтеся мити волосся фіолетовим шампунем, уникати гарячої плойки і агресивних засобів для укладки.

Читайте також: Трендові зачіски 2021: 12 найромантичніших варіантів з пучком


Не пропустіть