Трендові варіанти фарбування волосся 2022

Яскраве чи натуральне? Що ж зробити зі своїм волоссям, щоб отримати купу компліментів? Номінанти на премію Shopping року та відмінні hair-стилісти розповіли про найпопулярніші запити у них у салонах. Зберігайте статтю в закладки для майбутніх змін!

Сьогодні в тренді більш природні та простіші у виконанні варіанти фарбування. Природність – запорука красивого та елегантного кольору волосся. Найголовніше – світлі відблиски, вони підкреслюють природну красу локонів і надають візуального об’єму та густоти. Це найтонша гра відтінків, тобто тональність кольору волосся повинна створювати гармонію з кольором очей, шкіри і при цьому наголошувати на природній красі пасм. Фарбування з плавними переходами кольорів виглядає дуже натурально і природно. Його можна носити від 5 до 12 місяців. З проміжним тонуванням. Все це підкреслюється легкою пляжною текстурою і виглядає просто ідеально!

Вже не модно: кольорові пасма, сильний контраст та різниця у відтінках.

У фарбування зараз повертається тенденція до чистого, красивого тотального блонду. Техніки продовжують бути на піку популярності, тільки вже контрастніші, індивідуальні. Трендові фарбування на осінь та зиму – це тотальний блонд та бразильський шатуш (контуринг).

Вже не модно: контрастне омбре. Дуже темне коріння і світлі кінці… не найкращий варіант!

Деякі жінки багато років фарбують волосся в одній і тій же техніці, і для них це тренд. Іншим завжди хочеться чогось новенького. Найсучасніший і найпопулярніший запит – airtouch. У даній техніці передбачається тонування окремих пасм у колір, близький до основного. Особливість цього способу полягає в тому, що перед фарбуванням вибрані пасма «роздмухуються» струменем повітря з фена.

Вже не модно: однотонне фарбування простою формулою (без імітації природної структури волосся).

Зараз у моді природність та певна недбалість. Дівчата хочуть прокинутися вранці, витратити на укладання мінімум часу і виглядати розкішно. І тренд у фарбуванні теж схильний до природності. Це завжди натуральні відтінки, особливо з переливом шоколаду. Користуються великою популярністю відтінки мокко та капучино. Також жінки вибирають теплі відтінки, тому що вони універсальні та пасують усім незалежно від віку.

Читайте також: Трендові стрижки 2022: варіанти, які не вимагають укладання


Не пропустіть