Трендові стрижки 2022: варіанти, які не вимагають укладання

Багато жінок іноді не вірять у те, що дійсно існують стрижки, які не потребують щоденного укладання. Однак це зовсім не так. Ми пропонуємо вашій увазі найкращі зачіски, які зможуть радувати модниць прекрасним виглядом щодня.

Стрижка боб

Варто відзначити, що найчастіше саме стрижки на коротке волосся не вимагають довгого укладання. Представлена ​​зачіска відноситься саме до таких. Більше того, варто зазначити, що зачіска боб є найбільш популярною завдяки своїй універсальності, оскільки вона ідеально підходить усім представницям прекрасної статі, незважаючи на тип зовнішності та вік.

Однак, для максимально красивого образу дуже важливо мати гладкі локони, саме завдяки цьому дівчині вдасться створити неймовірно елегантний і строгий образ.

Стрижка каре

Ця стрижка відрізняється особливою графічністю та наявністю прямих чітких ліній. Однак, незважаючи на це, стрижка вимагає мінімальної кількості зусиль для створення карколомного образу.

Для створення максимально стильного образу стилісти рекомендують гладко зачісувати локони і сушити за допомогою фена, підкручуючи при цьому кінці волосся всередину, використовуючи круглий гребінець. Крім того, для створення надійнішого укладання жінка також може використовувати спеціальні муси.

Французька зачіска

Представлена ​​зачіска – це безперечно найкращий вибір для тих жінок, які хочуть створити на своєму волоссі об’єм, не витрачаючи при цьому занадто багато часу. Стрижка виконується в максимально простій техніці: спочатку майстер стриже локони попрядно, при цьому сильно натягуючи їх.

Основна копиця пасмів стрижеться за допомогою ножиць, а зона скронь обробляється за допомогою спеціальної бритви. Саме завдяки цьому у майстра виходить створити карколомний об’єм. Крім цього, французька зачіска має величезну перевагу – навіть при відростанні вона зберігає свій привабливий вигляд, не втрачаючи форму.

Стрижка рапсодія

Основною перевагою стрижки рапсодія є те, що вона ідеально підходить володаркам густих та довгих локонів. Більше того, завдяки особливій техніці, в якій виконується зачіска, майстер може створити неймовірно акуратний та доглянутий образ.

Читайте також: Модні стрижки для жінок 2022


Не пропустіть