Модні стрижки для жінок 2022

Вважається, що нова зачіска – це новий етап у житті дівчини, і стрижка може навіть змінити долю. Тому, якщо виникло гостре почуття, що життя вимагає змін, тоді настав час записатися до стиліста.

В 2022 році в тренді будуть жіночі стрижки з 70-х та 80-х років: шегі, сесон, гаврош та італійка. Не втрачає позицій і стала класика: боб, каре, драбинка і каскад. Модних варіантів так багато, що для кожного типу обличчя та типу волосся можна підібрати свою стильну стрижку.

Каре та боб-каре

Цього року найбільш актуальною буде версія прямого каре нижче підборіддя, а якщо волосся сховано за вухом, зберігається ефект прямої лінії. Така форма візуально додає пишноти та густоти вашим локонам.

Піксі

Прекрасне повернення епохи 90-х років – модні стрижки піксі виглядають набагато краще та стильніше цього року.

Якщо ви все-таки наважилися зробити коротку стрижку, ви повинні розуміти, що вона повністю відкриває ваші риси обличчя і шию. Однак це не проблема, ті частини, які ви хотіли б приховати, можна обіграти асиметричною стрижкою піксі. Тренд 2021 року – це піксі з чубчиком, прямим або рваним, зачесаним назад або навскіс, будь-який варіант прийнятний.

Вибривання волосся при дуже короткому варіанті піксі також вітається у 2022.

Короткий боб

Короткий боб чудово підійде жінкам з овальним та круглим обличчям. А ось типу “квадрат” краще вибрати подовжений варіант трохи нижче за підборіддя, щоб заокруглити чіткі лінії.

Гаврош

Гаврош, що зародився у Франції у 18 столітті, знову у тренді. Суть стрижки в тому, що волосся на скронях залишається подовженим, пасма на потилиці підстригаються нерівномірно, а чубчик повинен бути коротким. Стрижка підійде жінкам із квадратним або круглим обличчям, оскільки допоможе візуально подовжити його.

Каприз

Ця стрижка створена спеціально для короткого волосся. На маківці перукар залишає щільний шар пасм, а біля скронь обрізає локони до мінімальної довжини. На відміну від піксі ця зачіска виглядає на короткому волоссі максимально динамічно, витончено і свіжо.

Класична драбинка

За рахунок рваного переходу від скроні до рівня шиї класична драбинка зробить акцент на овалі обличчя та візуально його скоригує.

Каре

Головне, на що варто звернути увагу при виборі каре, – форма обличчя. Жінкам із круглим і квадратним типом краще вибрати каре до плечей або подовжене спереду, щоб візуально витягнути форму. А ось жінкам з ідеальним овалом можна сміливо експериментувати із будь-якою довжиною.

Каскад

У ряді модних стрижок 2021 каскад займає свою стійку нішу. Це прекрасний варіант для середнього та довгого волосся. Ви можете використовувати каскад, щоб пом’якшити форму обличчя. Жіноча стрижка каскадом або шарами допомагає створити рух та освіжає образ, коли ви не хочете втрачати довжину волосся.

Читайте також: Модні стрижки на коротке волосся 2022


Не пропустіть