Трендові стрижки 2021 року

Мода на стрижки з кожним роком змінюється і встежити за нею часом буває важкувато. Що ж робити? Ми вам розповімо. Прочитавши цю статтю ви зрозумієте, які стрижки зараз в моді і точно зробите будь-яку з них, щоб бути в тренді цього року.

Довге каре

Це універсальна стрижка, яка підходить для всіх форм обличчя і типів волосся. Довжина стрижки доходить до плечей або навіть заходить за їх межі. Чітка лінія зрізу стрижки ідеально підкреслить всі привабливі риси обличчя і шиї. Вона ідеально підійде для тонкого і прямого волосся.

Стрижка боб

Ця стрижка підійде не всім. Якщо ви захотіли її зробити потрібно врахувати всі важливі чинники, це форма обличчя, тип волосся, густота і тд.

Стрижка каскад

Це та стрижка, яка ніколи не вийде з моди і завжди буде виглядати трендово. Але це точно універсальний варіант, оскільки підійде для всіх довжин і структур волосся. Рваний каскад в 2021 році вже неактуальний, сьогодні в моді м’які лінії плавного каскаду.

Піксі

Цей варіант може кардинально змінити вашу зовнішність, так як довжина цієї стрижки дуже коротка. Вона може зробити з вас зухвалу дамочку або скромну милу дівчину.

Читайте також: Трендові зачіски 2021: 12 найромантичніших варіантів з пучком


Не пропустіть