Трендові моделі джемперів на осінь і зиму

Гарний джемпер є найбільш універсальною деталлю в гардеробі кожної дівчини, оскільки за допомогою нього можна складати красиві і стильні образи, та не мерзнути під час негоди. Більше того, джемпер ідеально підходить до різних образів і буде виглядати красиво і з вечірнім вбранням, і з повсякденним.

Однак, дуже важливо правильно підбирати модель джемпера, яка точно зможе виділити всі переваги вашої фігури.

Класична приталена варіація джемпера

Дана модель є найбільш популярною, оскільки вона є у гардеробі майже кожної дівчини. Такий джемпер відмінно підійде до будь-якого образу, незалежно від того, в якому стилі він виконаний.

Дуже важливо правильно підбирати відтінок джемпера. Багато стилістів рекомендують вибирати саме білі і чорні, бежеві та кавові моделі джемпера, оскільки вони підходять до всього.

Трендові джемпери «оверсайз» 

У сезоні 2020-2021 дуже популярними стали саме оверсайз моделі джемперів. Така деталь гардеробу відмінно підійде, як худеньким жінкам, так і більш пишним, оскільки він може відмінно приховувати всі недоліки фігури. Також, жінки можуть обирати асиметричні варіації джемперів, з великим коміром або ж взагалі без нього.

Стильний джемпер, доповнений незвичайними рукавами або ж зав’язками

Крім цього, кожна дівчина може урізноманітнити свій гардероб, додавши в нього неймовірно стильні моделі джемперів, доповнених незвичайними рукавами або ж зав’язками. У випадку зі шнурівкою, багато стилістів рекомендують звертати увагу на ті моделі, у яких вона розташована на спині, на боках або ж на рукавах.

Крім того, представлена ​​деталь жіночого гардеробу зробить образ жінки більш витонченим, якщо доповнити її незвичайними рукавами. У зв’язку з цим багато відомих стилістів рекомендують в цьому сезоні звертати увагу саме на такі моделі.

Джемпер з принтом

Також, незвичайний образ можна отримати, додавши в нього трендову модель джемпера, прикрашеного унікальним малюнком. В даному сезоні більш популярні джемпери, доповнені геометричним, леопардовим, квітковим або абстрактним принтом.

Читайте також: Модні куртки на осінь 2020: 7 головних трендів


Не пропустіть