Маша Єфросиніна відверто розповіла про невдалий досвід у кіно й зізналася, чим саме приваблює коханого

Українська телеведуча Маша Єфросиніна відверто розповіла про те, що саме приваблює її коханого чоловіка Тимура Хромаєва в ній.

Знаменитість завжди намагається бути максимально відвертою й чесною зі своїми шанувальниками. Телеведуча ділиться думками й поглядами, а також інколи розповідає подробиці особистого життя. Підписники завжди вдячні Маші за її корисні поради й досвід.

Цього разу, в рамках інтерв’ю для проєкту “Іспит” Маша розповіла, що саме її чоловік хотів би змінити у своїй дружині. Як з’ясувалося, телеведуча має доволі мінливий настрій, який може з легкістю стати поганим, якщо плани Маші хоч трішки зміняться.

Втім водночас Тимур обожнює свою обраницю, навіть коли вона постає в непривабливому образі. За словами Маші, чоловік вважає її неймовірно сексуальною, коли вона хворіє.

Також в кінці інтерв’ю Єфросиніна розповіла про невдалий досвід у зйомці кіно. Як зазначила телеведуча, вона намагалася потрапити до кастингу телесеріалу “Перші ластівки”, втім отримала традиційне “вам зателефонують”.

“І ти вже на фразі розумієш, що не подзвонять”

Читайте також: Маша Єфросиніна продемонструвала ранкові ритуали краси


Не пропустіть