Трендові ідеї манікюру на осінь 2020: оригінальні варіанти

Індустрія нейл-арту не стоїть на місці. Постійно з’являються нові і цікаві варіанти манікюру. Все для того, щоб дівчина або жінка будь-якого віку змогла створити для себе неперевершений манікюр.

Французький манікюр і восени може дивувати своїх власниць цікавими і неповторними варіантами виконання. Осінні мотиви можна сміливо додавати у французький манікюр. У вигляді елемента декору найкраще використовувати ручний художній розпис, він ідеально впишеться в будь-який образ.

Варто восени придивитися до цікавої техніки у вигляді градієнта. Він може бути виконаний в приглушених нюдових відтінках або ж навпаки, можна показати всю яскравість відразу декількох відтінків. Додатково можна додати стрази або блискітки. Багатий образ може вийти при матовому виконанні манікюру.

 

Для класичного осіннього манікюру добре впишеться листя і гілочки. Такий образ можна обіграти з додаванням втіркі або фольги. У комбінованому манікюрі краще всього виглядатимуть теплі відтінки кольорової палітри. Для фону можна підібрати нейтральний відтінок, тоді акцент відразу сфокусується на елементах декору.

Осінь завжди з собою несе червоні, помаранчеві та жовті відтінки. Вони навіть в похмурі дні здатні підняти настрій. У мінімалістичному виконанні можна додати кілька простих деталей. Такий манікюр буде чудово поєднуватися з різними образами.

Читайте також: Коричневий та синій – 10 ідей трендового осіннього поєднання в манікюрі


Не пропустіть