Коричневий та синій – 10 ідей трендового осіннього поєднання в манікюрі

Хочеться чогось незвичайного в манікюрі? Тоді довіртеся колористам – розробникам осінніх колекцій – і нейл-майстрам, які вже встигли спробувати дует карамельно-коричневого і синьо-зеленого відтінку. Виглядає надзвичайно!

Для тих, хто не може визначитися з кольором, існує чудове рішення, вибирайте все і відразу! Пальців вистачить і на основні кольори – теплий карамельний і глибокий синьо-зелений – так і на додаткові акценти, які посилять поєднання. У їх числі – гарбузовий, сірий і оливковий.

Крім френчу

Візьміть за основу нюдовий або світлий перламутровий колір. А ось кінчики і краї нігтьової пластини пофарбуйте в коричневий і синій. Необов’язково чергувати кольори через один і дотримуватися строгих ліній – ми вибираємо естетичну асиметрію.

Додайте золота

Модні елементи у вигляді тонких золотих пластин і вкраплення бежевого відтінку «кава з молоком» – як альтернатива коричневому – особливо вишукано виглядають на глянцевій синій основі з теплим підтоном. Розкішний варіант для будь-якої довжини!

Графіка

Для того, щоб графічний манікюр виглядав об’ємно і соковито, додайте в палітру додатковий колір. До нашого поєднання підійде спокійний пісочний або сірий колір, який буде перегукуватися з коричневими смужками.

У світлих тонах

Необов’язково поєднувати синій і коричневий відтінки в манікюрі так, щоб на нігтях були присутні тільки ці кольори. Візьміть за основу нейтральну бежеву гаму і прикрасьте її мінімалістичним візерунками в модній палітрі.

Абстракціонізм

Вашу фантазію не обмежуватиме ніщо крім заданої гами кольорів: коричневий, синій, оливково-сірий, гарбузовий і приглушений жовтий створюють ультрамодне поєднання на цю осінь.

Осінній бриз

Морські мотиви можна обіграти по-осінньому: синьо-зеленим намалювати хвилі, а темно-коричневим – тонкі контури квітів або навіть листя тропічних пальм. Разом узяті, вони дуже привертають увагу.

Мармур

За основу візьміть один колір з нашої модної парочки. А на акцентні пальці нанесіть мармуровий малюнок, додаючи другий відтінок і нейтральні штрихи бежевим або світло-рожевим лаком.

Квіткові мотиви

Під флористичні візерунки виділіть кілька пальчиків і попросіть майстра зробити дизайн в акварельному, напівпрозорому виконанні. Решта нігтів, навпаки, покрийте щільним, «непробивним» шаром модного відтінку. За рахунок такого контрасту манікюр виглядає фактурним.

So cute!

Такий манікюр схожий на ілюстрації до дитячої казки: світлі, зворушливі і мінімалістичні. Як бачите, в головних ролях – крім світло-бежевого – створені одне для одного синій і коричневий кольори.

Читайте також: Осінній манікюр: 15 креативних варіантів для сміливих модниць


Не пропустіть