Осінній манікюр: 15 креативних варіантів для сміливих модниць

Зробити однотонне покриття – це стильно і незмінно популярно. Популяризація дизайну нігтів призвела до того, що в нейл-індустрії з’явилося дуже багато технік дизайну – від найпростіших до неймовірно складних. Без жодних сумнівів, вирішальним фактором буде ваше бажання зробити незвичайний дизайн і професіоналізм вашого майстра з манікюру. Деякі з них створюють на нігтях справжні шедеври і дуже шкода, що таку красу потрібно буде через деякий час зняти.

Любительки однотонного покриття можуть далі не дивитися – запропоновані варіанти для сміливих модниць, які люблять незвичайність і креатив.

Одним з найпопулярніших дизайнів є флористичні мотиви, які майстрині відтворюють на ваших нігтях за допомогою найрізноманітніших технік. Найпростіше – наклейка або стікер, складний дизайн – ліпнина і малюнок кистями. Осінній манікюр з флорою може виглядати і так, як показано на фото вище.

Не всі люблять химерність і яскравість і саме тому багато майстринь прагнуть навчитися робити манікюр з квітами, рослинами, комахами в мінімалістичному дизайні, який виглядає доречним завжди і всюди.

Мабуть, найспокійнішим і гармонійним варіантом буде манікюр в мінімалістичному дизайні з геометричними фігурами. Бежевий, білий і чорний колір створюють атмосферу гармонії і балансу. Креатив – стрази або блиск.

Сучасні майстрині стараються з усіх сил – конкуренція величезна і кожна хоче виділитися з натовпу, привернути клієнток тим чи іншим способом. Саме тому виникають все нові і нові техніки, нові і нові варіації “старого”.

Восени 2020 року популярними будуть яскраві відтінки – червоний, фіолетовий, помаранчевий. Але не завжди варто слідувати за модою – нейтральні відтінки, наприклад, болотний зелений колір – універсальні і виглядають стильно.

Варіант для тих, хто точно знає – цієї осені варто бути яскравою. Техніка під назвою “негативний простір” дала нейл-індустрії багато – дизайн нігтів став куди більш різноманітним і неповторним.

Бежевий колір в тон шкіри ваших пальців і флористичні малюнки в мінімалістичному стилі – виглядає непомітно, проте, такий нейл-арт досить незвичайний.

Легкі акварельні мазки на ваших пальцях в гармонійній кольоровій гамі – що може бути цікавіше для тих, хто любить мінімалізм, але жадає креативного виконання?

Пастельна гамма сама по собі досить насичена і в той же час вона непомітна. Щоб оживити її, можна додати яскравих відтінків або білий колір – саме він є основним акцентом.

Іноді, щоб оживити манікюр в відтінках бежевого, варто додати абстрактні лінії і трохи блиску – так манікюр буде виглядати незвично, креативно і надовго запам’ятається.

Професійні майстри по манікюру постійно вдосконалюють свої навички, вчаться новому, підглядають ідеї дизайну у інших майстринь і це цілком нормальне явище – застій призводить до зниження потоку клієнтів. Головне – не зациклюватися на одному і тому ж.

Болотний зелений колір може піднести сюрпризи – він по-своєму красивий і навіть в чомусь благородний. Поруч з таким кольором інші, більш яскраві кольори оживають і стають головним акцентом в нейл-арті.

Не забуваємо про помаранчеву гамму – вона неймовірно популярна в 2020 році. Доповнити помаранчевий колір можна багатьма відтінками, але найкращим варіантом буде гармонійна по півтону гамма – бежевий, рожевий, коричневий.

Блакитний колір гарно виглядає не тільки взимку і багато робіт професіоналів своєї справи підтверджують це – багато варіантів манікюру, виконані в блакитному / синьому кольорі – універсальні і їх можна носити в будь-якому сезоні.

Зелений і бежевий колір – справжній простір для польоту для фантазії майстра, варіантів поєднань і технік виконання дуже багато. Залишається лише вибрати найоптимальнішу для майстра і його клієнта.

Читайте також: Ніжний діловий манікюр 2020: 19 стильних варіантів для нового сезону


Не пропустіть