Трендові ідеї манікюру на грудень 2020

Як швидко летить час, вже до Нового року залишився буквально один місяць. Варто заздалегідь задуматися про новорічний манікюр, який додасть вашому образу яскравості та неповторності. Дизайн повинен прикрашати, бути виконаний акуратно, передавати казкову атмосферу затишку і чарів. Ми підготували для вас спеціальну добірку, де можна знайти манікюр на будь-який смак.

З чим у вас асоціюється Новий рік? Звичайно ж це сніжинки, мандарини, ялинка і багато різнокольорових гірлянд. Саме сніжинки можуть стати елементом манікюру. Такий манікюр можна виконати в різних варіантах. Він буде доречний на весь період зими. З відтінків можна застосувати блакитний або синій. Також ефектно виглядає червоний колір. Він безперечно додасть неповторності вашому образу.

Також за допомогою художнього розпису можна виконати цікаві яскраві малюнки у вигляді годинника, оленів і ялинок. Такий манікюр обов’язково підніме настрій і створить свою передсвяткову атмосферу. Також можна створити казкові мотиви, що нагадують чарівну атмосферу Нового року. У вигляді головних героїв можуть виступати мультяшні персонажі. Звичайно, такий манікюр на любителя. Однак, є жінки, які неодмінно захочуть зробити собі саме такий веселий дизайн на нігтях.

Найбанальнішою та простою ідеєю для манікюру стануть блискітки і стрази. Достатньо нанести їх всього на декілька нігтиків. Основний колір може бути абсолютно будь-яким. Від простого нюдового до насиченого темного відтінку. Який манікюр виконати в цьому році, залежить тільки від вас.

Читайте також: Новорічний манікюр 2021: трендові ідеї


Не пропустіть