Новорічний манікюр 2021: трендові ідеї

Коли наближається Новий рік, хочеться повністю зануритися в цю казкову атмосферу. Навіть при виборі дизайну манікюру ми прагнемо якомого на довше затримати нотку тієї незвичайної атмосфери, яка притягує своїми позитивними моментами. Який же манікюр вибрати на новорічні свята? Пропонуємо вашій увазі цікаву ​​добірку ідей для оригінального святкового манікюру!

Майбутній 2021 – рік металевого бика, тому всі сріблясті відтінки, а також елементи декору у вигляді фольги, блискіток і втирки будуть на лідируючих позиціях. Однак, не варто гнатися за блиском. Найголовніше – це гармонія з вашим образом.

Тренди манікюру на Новий рік:

  • манікюр з малюнком;
  • абстракція;
  • французький манікюр;
  • пінний дизайн;
  • манікюр з блискітками і стразами.

Актуальною залишиться мигдалеподібна, овальна, квадратна і загострена форма нігтів. На коротких нігтиках краще виконувати більш полегшений дизайн, щоб не перевантажити образ. На довгих – можна виконати більш складний і яскравий дизайн із застосуванням комбінування у вигляді різних елементів декору і відтінків.

Стильно і ефектно виглядає червоний колір у всіх своїх проявах. Для новорічного дизайну можна додати білий колір. Художній розпис буде ідеально поєднуватися із загальним образом. Також актуальним буде насичений синій відтінок. Цього нового року будуть доречними будь-які блискучі елементи декору. Тому не варто думати про скромність. Однак, все повинно бути в міру.

Можна підібрати контрастний манікюр з використанням яскравих і нейтральних тонів. Також варто придивитися до більш спокійних пастельних відтінків. Такий манікюр з додаванням блискіток буде виглядати стильно і зі смаком. Для прояву індивідуальності в манікюрі можна використовувати сніжинки, кольорові розводи, намальованих оленів і сніговиків. Тут фантазія не має меж.

Також актуальним є білий новорічний манікюр. Він освіжає і додає неповторності своій власниці. З ним можна виконати будь-який дизайн, який тільки можна придумати. Тисячі ідей, які урізноманітнюють ваш образ. Також можна додати в свій манікюр сірий відтінок. Однак, не варто робити манікюр чисто в сірих тонах. Цей колір можна розбавити більш яскравими відтінками. Створіть свій неповторний образ за допомогою стильного манікюру!

Читайте також: Трендові відтінки для манікюру на зиму 2020-2021


Не пропустіть