Трендові ідеї манікюру цієї зими: найактуальніші варіанти з втиранням

Любите блискітки та сяйво, не знаєте, який манікюр зробити до Нового року, а блиск глітера та стрази вже набридли? Ми знаємо, що вам сподобається! Придивіться до втирання. Воно створює чарівний ефект перламутру і, навіть, найбільш непоказні відтінки лаку зробить яскравими.

Космічне сяйво

Темно-сині відтінки виділяються, але виглядають доволі похмуро. Однак створити святковий ефект можна за допомогою втирання, яке додає вашим нігтикам чарівного сяйва.

Металевий ефект

Цей сяючий варіант добре підійде для тих, хто ностальгує за нульовими і часто занурюється в дитинство. Це ефектне покриття схоже на рідкий метал і відразу привертає до себе погляд.  Це чудовий варіант для новорічних свят.

Чорне золото

Любите темне покриття, але хочеться зробити його ошатнішим? Спробуйте поєднати золоте втирання із чорним матовим покриттям. А якщо матовий варіант вам здається занадто похмурим, додайте трохи дрібних блискіток!

Молочний шик

Любительки спокійного нюду теж можуть створити привабливий та святковий манікюр. Достатньо лише додати втирання і ваш образ заграє новими фарбами. До речі, цей варіант підійде навіть тим, хто віддає перевагу строгому дрес-коду, оскільки втирання створює делікатне сяйво на нігтях і це не виглядатиме занадто помітно.

Бензиновий ефект

Погодьтеся, звичайний баклажановий відтінок виглядає досить похмуро. Повністю виправити ситуацію можна за допомогою втирання, завдяки якому манікюр нагадуватиме бензинові розводи в калюжі, що заворожують.

Читайте також: Модні ідеї шоколадного манікюру 2024: ідеальні варіанти для зимових образів


Не пропустіть