Співачка Lama вперше розповіла про своє заміжжя у 18 років

Відома українська співачка Lama все частіше ділиться подробицями свого життя. Нещодавно зірка 2000-х оголосила про повернення на сцену. Співачка вирішила відновити свою кар’єру та знову зануритись в шоу-бізнес. Також не так давно Lama поділилась деякими подробицями особистого життя. Зокрема, вона розповіла про те, як вийшла заміж у 18 років.

У програмі “Слава+” Lama заявила, що колись була сильно закохана в хлопця, який нагадував їй німецького актора Томаса Андерса. Обранець дуже швидко освідчився співачці. Проте, їхній шлюб тривав мало.

“У мене був хлопець. Він був схожий на Томаса Андерса. Такий гарний, чорнявий. Я настільки була безшабашною, що не розібралася хто він, що він. Ми познайомилися, і в той же день він зробив пропозицію. І я погодилася. Шлюб протривав близько року. А потім Віталік Телезін з’явився”, – відверто розповіла зірка українського шоу-бізнесу.

Також Lama додала, що після невдалого шлюбу більше не виходила офіційно заміж. Наразі вона перебуває у щасливих стосунках зі своїм чоловіком. Однак, подружжя не узаконювало свої відносини. За словами співачки, наявність штампа у паспорті не відіграє ніякої ролі та зовсім не впливає на подружнє життя.

Читайте також: Аліна Гросу відверто розповіла про сварки зі своїм коханим


Не пропустіть