Трендові ідеї ділового манікюру 2022

Дизайн нігтів відіграє дуже важливу роль у ділових образах. Незважаючи на жорсткі рамки ділових нейл-артів, існує велика кількість ідей для стильного манікюру, якими ми поспішаємо поділитися в нашому огляді.

Діловий манікюр вирізняється демократичністю та стриманістю але, водночас, виглядає цікаво та презентабельно. У нашому огляді ми познайомимо вас з творчими та незвичайними напрямками у такому манікюрі, з ним ви на будь-якій події будете виглядати доречно та сучасно.

Прогресивна жінка – це симбіоз успішної бізнес-леді. Вона повинна встигати все і природно, мати час для особистого перетворення.

Тип ділової жінки багато в чому формується за рахунок симпатичної та доглянутої зовнішності, впевненості в собі, комунікативних якостей. Тому для зайнятої леді важливо приділяти час для догляду за ручками.

Французький манікюр – варіант, який буде актуальним та популярним завжди, не тільки в офісному стилі, але й в урочистому і неформальному. Він так подобається модницям, що вони не хочуть розлучатися з френчем, доповнюючи дизайн декорами, стразами, паєтками, магнітними пігментами і т.д.

У новому сезоні французький манікюр не здає свої позиції, причому знавці рекомендують робити на нігтиках незвичайні нейл-арти, де увага акцентується на формі «усмішки» і її кольорі. У тренді в 2022 році будуть дизайни з чорним краєм нігтя, нейл-арти в матовому виконанні в поєднанні з димчастим лаком, що просвічує, дизайни з ніжними бежевими, рожевими кольорами.

Чудовим варіантом для стильного ділового образу буде дизайн омбре з м’яким переходом від одного відтінку гель-лаку до іншого. Елегантний діловий манікюр представлений унікальними нейл-артами з ромбами, горизонтальним і вертикальним градієнтом, дизайнами з використанням двох і більше кольорів. Стримано і по-діловому витончено виглядає манікюр у пастельних тонах, елегантних сірих і приглушених відтінках, які виглядають невибагливо і, водночас, красиво.

Читайте також: Модний зимовий манікюр 2022: трендові кольори та форма


Не пропустіть