Слава Дьомін нарвався на критику через манікюр з відвертими зображеннями

Знаменитий український телеведучий Слава Дьомін активно розвиває свій блог. Чоловік часто публікує нові кадри та ділиться подробицями свого життя. Нещодавно зірку українського шоу-бізнесу неабияк розкритикували фоловери.

Річ у тім, що Слава Дьомін вирішив продемонструвати свій новий манікюр. На нігті чоловік наклеїв дуже відверті зображення.
Перед камерою він постав у куртці чорного кольору.

Телеведучий продемонстрував зухвалий погляд та похизувався новим манікюром. У дописі Слава Дьомін заявив, що теж вирішив бути у тренді. Однак, ідея зірки сподобалась не всім.

Нові світлини чоловіка відразу прокоментували шанувальники. Вони залишили багато негативних слів та висловили неабияке обурення.

Велика кількість фоловерів зовсім не розуміє, навіщо Слава Дьомін наклеїв відверті зображення на свої нігті. Хейтери розкритикували телеведучого та назвали його клоуном.

Також, за словами багатьох фоловерів, їм дуже важко назвати Славу Дьоміна справжнім чоловіком. Вони зовсім не очікували такого вчинку від телеведучого.

Проте, Слава Дьомін ніяк не відреагував на критику. Зірка українського шоу-бізнесу ніколи не звертає увагу на думку чужих людей.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Слава Демин (@slavademin_official)

Читайте також: Святослав Вакарчук похизувався відпочинком біля океану


Не пропустіть