Трендові аксесуари на осінь 2021

У цій статті ми розглянемо найактуальніші аксесуари 2021, а також розберемо, які прикраси можна вважати інвестицією в ваш гардероб, а які відносяться до трендових.

Масивні ланцюги

Почнемо з того, що все, що з приставкою «ультра», «мега» – відноситься до трендових речей (і як правило, ненадовго), тому дуууже масивні ланцюги в 2021 будуть в моді але вони швидко стануть не актуальними, тому стилісти рекомендують вам купувати ланцюги середнього розміру.

Такі ланцюги поза модою! Вони також вписуються в модний тренд але при цьому не втратять своєї актуальності через півроку.
Але крім великих ланцюгів, в моді будуть і тонкі довгі ланцюжки, з акуратними кулончиками.

Багатоярусність в прикрасах

Як можна зробити зі звичайних базових прикрас модний тренд? Просто одягніть кілька прикрас відразу. Особливо модно буде виглядати, якщо ви одягнете одночасно тонкі і масивні ланцюги.

Якщо будете поєднувати кілька саме базових аксесуарів, не бійтеся переборщити! З капсульними аксесуарами, це практично неможливо!

Великі кільця

В 2021 році будуть в тренді і великі, масивні кільця, сюди ж можна віднести великі камені, перли.
Цікавим трендом стануть подвійні кільця, з’єднані ланцюжком, в загальному, чим незвичайніший дизайн, тим краще.

Якщо, апріорі, будете вибирати цікаві аксесуари і правильно їх поєднувати з одягом, отримаєте модні цікаві образи.

Прикраси з перлами

Цього року не вийдуть з моди і вироби з перлами, втім, такі прикраси будуть в моді не один сезон. Головне, правильно їх вибирати.

В 2021 знову робимо ставку на бароковий стиль перлів але круглі перли теж можна «врятувати», варто лише таке кольє скомбінувати з сучасними великими ланцюгами.

Мінімалізм в прикрасах

Такі прикраси точно залишаться у вашій скриньці надовго, так як вони, як і базові прикраси, чудово впишуться в будь-який образ.

Прикраси з бісеру

Одним з найголовніших трендів осені 2021 року стали прикраси з бісеру. Такі аксесуари з кожним днем ​​набирають все більше популярності. Їхня головна перевага, в порівнянні з іншими – такі вироби стануть просто ідеальним доповненням для осіннього образу. До того ж вони допоможуть зробити більш яскравим і цікавим вечірній лук.

Читайте також: Трендові светри на осінь і зиму 2021-2022: модна добірка


Не пропустіть