Інсайдер розповів всю правду про опікунство над Брітні Спірс

Днями опублікували трейлер документального фільму Netflix про Брітні Спірс. Стрічка розповість про боротьбу співачки проти опікунства свого батька Джеймі Спірса. Перші кадри картини, прем’єра якої відбудеться 28 вересня, вже наробили чимало шуму.

Колишній член команди безпеки зірки розкрив деталі строгого опікунства. Як виявилося, на мобільному телефоні Брітні була встановлена ​​програма батьківського контролю. «Причина моніторингу полягала в пошуку поганого впливу, пошуку потенційної незаконної діяльності але вони також спостерігали за розмовами з її друзями, з її мамою, з її адвокатом Семом Інгемом. Це для її безпеки. Це для її захисту», – розповів Алекс Власов, який працював в Black Box Security.

За словами Власова, контроль опікунів Брітні зайшов занадто далеко – вони стежили за історією її браузера, прослуховували дзвінки, читали всі повідомлення. Відзначається, що суд знав про це. «Потім комусь прийшла в голову ідея, щоб увійти з усіх пристроїв в систему за допомогою того ж iCloud, який Брітні використовує на своєму телефоні, це відображало всю активність», – поділився Алекс.

Читайте також: Юрій Горбунов зізнався, чи готова Катерина Осадча народити йому доньку


Не пропустіть