Топ-5 простих щоденних ритуалів, які сприяють схудненню

Спосіб життя безпосередньо впливає на нашу фігуру, і мова йде не тільки про активність, спорт або харчування. Наші щоденні ритуали і звички не менше позначаються на процесі схуднення. Тому, якщо ви хочете мати правильний настрій з самого ранку, запам’ятайте і виконуйте кілька простих рекомендацій:

Вибирайте правильне освітлення в кімнаті

При яскравому денному світлі активізуються обмінні процеси і прискорюється метаболізм. Тому, якщо ви відразу після пробудження увімкнете лампу денного освітлення, ви активуєте режим «спалювання калорій». Крім того, яскраве світло припиняє вироблення мелатоніну, завдяки чому ви швидше прокинетеся.

Відразу після пробудження застеляйте ліжко

Як показують результати досліджень, люди, які звикли застеляти ліжко відразу після пробудження, не тільки більш дисципліновані, а й мають велику силу волі. Вони легше переносять дієти, дотримуються правильного режиму харчування, а тому – швидше добиваються поставлених цілей. Тому, якщо ви маєте намір виховати в собі силу волі, почніть з ранкового застилання ліжка.

Снідайте

Багато жінок помилково вважають, що відмова від сніданку допомагає швидше схуднути. Насправді все не так просто: коли ви пропускаєте ранковий прийом їжі, вже в середині дня ви відчуваєте брак корисних речовин і організм вимагає поповнення енергії. Тому дбайте заздалегідь про те, щоб сніданок був корисним і збалансованим.

Додайте в вечерю більше білка

Вечірній прийом їжі позначається на відчутті ситості вранці, тому, щоб не відчувати сильний голод перед сніданком, приймайте білкову вечерю. При цьому краще відмовитися від вуглеводів, які підвищують рівень інсуліну і з часом призводять до почуття голоду.

Контролюйте свою вагу

Регулярне зважування вранці натщесерце допомагає стежити за вагою і коригувати меню. Якщо ви будете на початку кожного дня звіряти показники на вагах, ви навчитеся краще розуміти тіло і відмовлятися від їжі, яка сприяє набору зайвих кілограмів.

Читайте також: Як підготувати організм до дієти: 5 кроків, без яких можна і не схуднути


Не пропустіть