Топ 12 модних стрижок для жінок з круглим обличчям, які надають витонченого вигляду

Кожна красуня, хоч раз у своєму житті стикалася з проблемою вибору ідеальної стрижки, яка на всі 100% підходила б до її форми обличчя. У цій статті ми розповімо вам, за допомогою яких стрижок вам вдасться підкреслити свою природну красу і красиво оформити кругле обличчя, підкресливши при цьому лише переваги.

Придивіться до стрижки боб з подовженими пасмами біля обличчя. Саме завдяки пасмам, форма обличчя набуває більш чіткого обрису і стає стрункішою.

Каре з косим проділом та стильним прикореневим об’ємом – чудовий варіант для круглолицих модниць.

Стрижка середньої довжини з «рваним» ефектом та трендовим філованим чубчиком зробить необхідний акцент на природній красі. Чубчик більше підійде красуням з виразним лобом.

Класичне каре з косим подовженим чубчиком і рваними кінчиками, також прикрасить сучасних красунь із круглою формою обличчя. Завдяки філіруванню навіть тонке від природи волосся отримає ефектний прикореневий об’єм.

Перед вами зачіска «рваний боб» з подовженим чубчиком шторкою, вона також прикрасить собою круглолицьих модниць будь-якого віку.

Мінімалістична зачіска «каре-боб» з прямим проділом та рівним зрізом – вибір елегантних красунь, які завжди люблять бути у центрі уваги. Слідкуйте за тим, щоб довжина волосся була трохи нижче вашого підборіддя, це дозволить додатково подовжити форму обличчя.

Стилісти рекомендують модницям придивитися до стрижок середньої довжини з рівним проділом.

Легка натуральна хвиля на волоссі, що створює прикореневий об’єм неймовірної краси, піде «на руку» володаркам круглого обличчя. За рахунок об’єму біля обличчя ви виглядатимете максимально ефектно і, що важливо, струнко.

Вибирайте для себе класичний боб з елегантним чубчиком «шторкою».

Зверніть увагу, як подовжує форму обличчя стрижка довжиною до плечей. У цьому випадку добре підійдуть, як пряме, так і кучеряве від природи волосся.

Довге волосся + легка хвиля + фарбування в техніці балаяж – дивовижне поєднання, яке допоможе круглолицем жінкам відчути себе на всі 100.

Перед вами ще один ефектний приклад того, як може виглядати зачіска стильної та сучасної красуні з круглим обличчям – це довга стрижка із шарами.

Читайте також: Модні подовжені стрижки на тонке волосся 2022: 12 трендових варіантів


Не пропустіть