Тонкі брови, крабик та інші тренди 90-х, які будуть в моді восени 2021

Мода циклічна і те, що було модно тридцять років тому сьогодні знову на піку популярності. У цій статті ми розповімо, на які тренди з 90-х потрібно звернути увагу, щоб виглядати стильно в 2021.

Тонкі брови

Здається, можна розслабитися і перестати відрощувати брови. Так, прийняти це так само складно, як колись моду на широкі брови. Але покоління Z (саме вони сьогодні диктують тренди), полюбило тонкі брови і не намагається зробити їх ширшими або густішими. В кінці-кінців, ми все це приймемо і полюбимо – це факт.

Олівець для губ

Відходить епоха природних губ, а саме – губ без контуру. В тренді знову підводки і олівці для губ, які чітко промальовують краї губ і роблять їх візуально більшими.

Крабик для волосся

В моду знову повернулися крабики для волосся – це красиво і зручно! Пам’ятайте, як ми носили їх в 90-х? Нічого не змінилося: закрутіть волосся в джгут і закріпіть його крабиком. З такою зачіскою можна сміливо йти в офіс, на фітнес і на побачення.

Кольорова підводка

У 90-х усі божеволіли від яскравих кольорових стрілок Spice Girls і цей тренд теж з нами. Обзаведіться найсміливішими відтінками олівців для очей і експериментуйте! Це не просто стильно, але й є величезним плюсом до настрою.

Мерехтливі тіні

Не любите стрілки? Купіть тіні! У цьому сезоні вони повинні бути максимально яскравими, мерехтливими і блискучими. Якщо раніше ми так фарбувалися тільки на тематичні вечірки в стилі 90-х, зараз так можна ходити на роботу.

Читайте також: Трендовий манікюр на короткі нігті 2021: модні ідеї для стильних жінок


Не пропустіть