Адель розповіла про важке розлучення зі своїм чоловіком

Нещодавно Адель випустила нову пісню через 6 років мовчання. Уже зовсім скоро співачка порадує шанувальників і іншими композиціями з альбому, який, до речі, присвячений її важкому розлученню.

Адель не приховувала, що розрив з чоловіком в 2019 році дуже сильно вплинув на неї. Їй потрібні були цілих два роки, щоб повністю відновитися. І зараз, коли душевні рани затягнулися, співачка під час інтерв’ю в Heart Radio вирішила розповісти, як їй вдалося наважитися на такий серйозний крок.

«Це було запізнілим рішенням. Це було втомливо і дуже важко», – сказала співачка. «Чим більше це відкладати, тим гірше стає. Я відкладала це кілька років… Зараз я спокійна як ніколи. Воно того варте», – закінчила Адель.

Нагадаємо, з 2011-го Адель зустрічалася з бізнесменом Саймоном Конеккі. Через рік у пари народився син Анджело, і в 2017-му обранець співачки зробив їй пропозицію. Через два роки вони розлучилися.

Зараз співачка перебуває у стосунках із зоряним спортивним агентом Річем Полом. Вперше про роман співачки і бізнесмена заговорили на початку липня, коли пара з’явилася разом під час фіналу NBA. Однак в інтерв’ю Vogue зірка сказала, що «99,9% історій про неї були вигадані». «Я не відчуваю нервозності або втоми. Зовсім навпаки. Це дико – і тут немає ніяких сумнівів. Я 33-річна розлучена мати з дорослим сином. Останнє, що мені потрібно, це хтось, хто не знає, де він знаходиться і чого хоче. Я знаю що я хочу. І я дійсно знаю, чого я не хочу», – сказала зірка про свого коханого.

Читайте також: Євгенія Власова розповіла, як Ірина Білик підтримала її під час серйозної хвороби


Не пропустіть