Стало відомо, чому насправді Кім Кетролл не повернулася в продовження «Сексу у великому місті»

Напередодні автор бестселера «Секс у великому місті» Кендіс Бушнелл дала велике інтерв’ю New York Post з приводу багатосерійної екранізації свого твору. А також розповіла про те, чому насправді Кім Кетролл відмовилася від зйомок в продовженні «Сексу у великому місті».

Відзначимо, що раніше Кім Кетролл розповідала, що заради ролі Саманти вона свого часу пожертвувала багатьом: особистим життям, можливістю мати дитину і навіть здоров’ям. Зі зрозумілих причин, в перезапуск серіалу вона не повернулася. Правда, зараз з цього приводу вирішила висловитися сама Бушнелл, з якою у Кетролл були близькі стосунки на знімальному майданчику.

«Я дуже люблю Кім. Але, схоже, вона хоче займатися іншими справами, і їй не хочеться робити шоу. Може, вона більше не хоче бути цим персонажем», – сказала автор бестселера «Секс у великому місті».

До речі, Бушнелл також заявила про те, що її турбує перезапуск серіалу. За її словами, єдина мета HBO – це заробити більше грошей.

Проект, що отримав назву «And Just Like That…», вже став одним з найбільш очікуваних шоу: в Мережі раз у раз з’являються кадри зі знімального майданчика, а шанувальники обговорюють теорії про те, як будуть розвиватися події (є навіть припущення, що хтось з героїв загине). Відзначимо, в продовженні «Сексу» беруть участь багато зірок старого складу : Сара Джессіка Паркер, Крістін Девіс, Синтія Ніксон, Кріс Нот, Джон Корбетт.

У зйомках також брав участь Віллі Гарсон, відомий за роллю Стенфорда. 21 вересня стало відомо, що він помер від раку підшлункової залози. Колеги Гарсона важко сприйняли новину про його смерть і навіть на якийсь час призупинили зйомки проекту.

Читайте також: Ексдружина Віктора Павліка зізналась, що артист виганяє її з квартири


Не пропустіть