Тіна Кароль вперше розповіла, чому вже 12 років не святкує свій день народження

25 січня знаменита українська співачка Тіна Кароль святкує день народження. Їв виповнюється 37 років. Зірку вже встигла привітати велика кількість колег та друзів. Також з нагоди дня народження Тіна Кароль поділилась новими кадрами, які опублікувала на сторінці в Instagram.

А ще артистка вперше розповіла, що вже 12 років не святкує свій день народження. Також зірка українського шоу-бізнесу назвала вагому причину. За словами Тіни Кароль, коли їй виповнилося 25 років, жінка дізналась жахливу новину.

Як стало відомо, саме тоді її чоловіку поставили дуже невтішний діагноз. Артистка щиро вірила, що все буде гаразд. Вона не відходила від коханого ні на крок та буда впевнена, що він одужає. Проте, на превеликий жаль, врятувати чоловіка не вдалося.

З того моменту Тіна Кароль вирішила ніколи не святкувати свій день народження. За словами зірки, кожного року вона проводить цей день у студії та старається уникати привітань.

Своє 37-річчя жінка теж не святкуватиме. Також співачка поділилась світлинами, які були зроблені у її дні народження протягом 12 років. Шанувальники теж долучилися до щирих привітань, побажавши Тіні Кароль щастя та успіхів в особистому житті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)


Не пропустіть