Ольга Фреймут вперше показала свою сестру, яка молодша за неї на 10 років

Відома телеведуча Ольга Фреймут не дуже часто показує свою сім’ю. Жінка рідко публікує світлини з дітьми та коханим чоловіком. Однак, нещодавно вона вперше показала свою сестру.

За словами Ольги Фреймут, сестра молодша за неї на 10 років. Рідну людину зірки звати Юлія. Не так давно телеведуча відправилась з нею у мандрівку.

Ольга Фреймут зробила світлину з сестрою в аеропорту “Бориспіль”. Перед камерою вона постала у білому светрі та з красивими локонами. Знаменитість мило усміхається, позуючи біля своєї сестри.

Юлія з’явилась перед камерою у гольфі чорного кольору. Вона розпустила своє волосся та доповнила образ легким макіяжем. Куди саме Ольга Фреймут відправилась зі своєю сестрою, вона не розсекретила.  Рідкісне фото телеведучої відразу прокоментували фоловери.

Вони зізнались, що ніколи раніше не бачили сестру Ольги Фреймут. Також за словами шанувальників, телеведуча неабияк схожа на рідну людину. Юзери заявили, що в неї дуже красива сестра. А ще вони побажали зірці українського шоу-бізнесу чудово провести час на відпочинку.


Не пропустіть