Тіна Кароль показала, як насолоджується відпочинком в селі

Відома українська співачка та суддя шоу “Голос країни” Тіна Кароль, яка має величезну популярність, вирішила насолодитись відпочинком в селі. Через карантинні обмеження артистка відмовилася від концертів на період різдвяних свят. Вона планує зустріти їх в колі найрідніших людей.

За словами співачки, Тіна Кароль разом зі своїм сином перебуває в одному із карпатських сіл. Нещодавно Веніамін прилетів з Великобританії на канікули, тому артистка вирішила провести час зі своєю дитиною.

В мережі з’явилось відео, в якому Тіна Кароль позує в горах навколо густих лісів. Співачка одягнена у спортивні штани та куртку в клітинку. На голові в жінки була хустка. Найбільше, що привернуло увагу шанувальників, це відсутність макіяжу. Артистка позувала на відео, демонструючи свою природну красу. За її словами, Тіна вже відпочивала з сином в карпатському селі весною. Їм дуже сподобалося, тому співачка вирішила повернутися туди знову.

Тіна Кароль насолоджується чудовим відпочинком. Вона усміхнена й щаслива. Також артистка повідомила, що побувала на території церкви та, навіть, посмикала за мотузки дзвонів. Таким чином жінка перевірила, як лунає кожний з них. Шанувальники засипають співачку компліментами, бажаючи їй хорошого відпочинку.

Читайте також: Тіна Кароль вразила відвертою світлиною, на якій постала без одягу


Не пропустіть